بلاگ خدمات درمانی

آیا سوزش معده شما را از خواب بیدار می کند؟

دراز کشیدن باعث بالا آمدن اسید معده و پس زدن آن به مری شما می شود. برای پایین نگه داشتن اسید از جاذبه استفاده کنید. از بالش مخصوص گوه ای شکل استفاده کنید تا به حالت تکیه بخوابید. اگراین کار هم کافی نبود قسمت بالای تخت را با قرار دادن تخته های چوبی زیر پایه تخت 13 سانتی متر بالا ببرید. خوابیدن روی سمت چپ بدن نیز به هضم راحتر غذا کمک می کند.

مواد غذایی ضروری و مورد نیاز زنان

 پس از به دنیا آمدن دومین فرزند ،امی برنان، او آنقدر خسته بود که نمی توانست کاری انجام دهد.

او می گوید:" من آنقدر خسته بودم که حتی نمی توانستم از فرزندم مراقبت کنم"

نگاهی به آزمایش HCG

 آزمایش گنادوتروپین جفتی انسان (HCG) انجام می شود تا هورمون hCG در خون یا اوره بررسی شود. برخی آزمایشات hCG مقدار دقیق را اندازه می گیرند. برخی فقط برای بررسی موجود بودن هورمون انجام می شوند.

نشانه سرطان گردن رحم

خونریزی واژنی غیر طبیعی(مانند بعد از رابطه جنسی یا بعد از یائسگیعادت های ماهانه سنگین تر و طولانی تر،افزایش تخلیه واژن ( گاهی اوقات با بویی تند)، درد در لگن، درد در زمان رابطه جنسی از علائم سرطان گردن رحم هستند.

مزایای رژیم غذایی سالم

به نظر کلیشه ای می آید اما درست است که: اگر رژیم غذایی مواد معدنی ضروری را نداشته باشد می تواند در توانایی تمرکز شما اختلال ایجاد کند. مصرف بیش از اندازه یا مصرف خیلی کم آن ها نیز می تواند باعث آسیب به قدرت تمرکز شود. وعده های غذایی سنگین نیز باعث احساس خستگی شده و دریافت مقدار کمی کالری منجر به حواس پرتی ناشی از گرسنگی می گردد.

به مغز خود کمک کنید: سعی کنید رژیم غذایی متعادلی داشته باشید که شامل انواع غذاهای سالم باشد.

درباره مدیکال آف

مدیکال آف به عنوان اولین سایت تخفیفات پزشکی در سال 1395 کار خود را اغاز نمود که از زیر مجموعه های شرکت دنیای تجارت فرهیختگان می باشد. این شرکت پس از سال ها تجربه کاری در زمینه پزشکی با توجه به مشکلات اقتصادی و هزینه های بالای درمان برای مردم تصمیم به راه اندازی این سایت گرفت که از این رو هم برای مراکز درمانی سود آور بوده هم از نظر اقتصادی و پرداخت هزینه برای مردم مناسب می باشد. 

تماس با ما

آدرس: تهران، خیابان شهید بهشتی، نبش خیابان مفتح شمالی، پلاک 8،واحد12

تلفن: 88500520-021

 

Medical Off Google + Medical Off Youtube Medical Off Instagram Medical Off Facebook
Medical Off Aparat Medical Off Twitter Medical Off LinkedIn Medical Off Telegram

گواهینامه ملی و بین المللی

  Comodo SSL

logo-samandehi

 

تمامی حقوق این وب سایت نزد مدیکال آف محفوظ است .

Comodo SSL